Csabrendeki Információk | Csabrendek információs platformja

RSS Csabrendeki Információk | Csabrendek információs platformja
Minden ami Csabrendek, és környékén történik vagy készülődik, azt az oldalunkon megtalálok! Hétvégi bulik, fesztiválok, rendezvények Csabrendek és környékén!

Látogass el az alábbi weboldalra: Csabrendeki Információk | Csabrendek információs platformja, vagy böngéssz hasonló kategóriájú oldalak között Információs portálok, tudástár

0
0.0/5 for 0 értékelés
0
2014-09-07

A zord időjárás ellenére kb 70 ember volt Kíváncsi a Nyírespuszta SE meccsére
A vendég csapat az első félidőben el is döntötte a meccset, ami 0-4 lett, és a második félidőben nem is született gól. A Gólszerzők:...

A bíró jobbnak látta lefújni a meccset
Érdekes dolog történt a Szamaras-Apácatorna meccsen, ugyanis nem érezte biztonságban asszisztense testi épségét biztonságban, de a 0-3-as...

Megszűnik az ÉNYKK hivatalos facebook oldala
A cég a Facebook oldalon közölte a hírt. Source

River Zenekar – Silver söröző – 07/10/17′

Jól játszott a nyíresi csapat, de sajnos nem elég jól
Tegnapi mérkőzésen a bajnok csapat otthonában lépett pályára a nyíresi csapat, ahol sokáig tartották a 0-0-ás eredményt! Source

Készítette LinkEelek Linkkatalógus, linkgyűjtemény, webkatalógus © 2014 - 2017    Generated in 0.774 Queries: 6    Kapcsolat    Hírlevél